Сегодня:
05 февраля 2023 года
Сейчас: 23:22
on-line: 35 зарегистрировано: 17618

Н’ю Джерсі уперше обрав свою “Міс Українку” (ФОТО)

  29.12.2018 21:30

Уперше в Н’ю Джерсі проведено конкурс “Міс Українка Н’ю Джерсі”, метою якого було показати не лише природну красу й таланти наших дівчат, але й українські народні традиції, неперевершеність та значення національних строїв. Взялися за цю нелегку роботу членкині 137-го відділу Союзу Українок Америки імені Квітки Цісик.

Завдання було з нелегких, адже Союзянки, якими керує Валентина Табака, поставили перед собою дуже високі цілі: показати усю багатогранність та розмаїття краси українських дівчат, і не лише зовнішньої. Розкрити неповторну глибину української душі, різносторонність вподобань та талантів, ерудованність та інтелект, і, звісно ж, шану до народної спадщини. Опріч цього, важливим акцентом була благочинна діяльність кожної з учасниць, адже імпреза була благодійною, а виручені від проведення конкурсу кошти підуть на культурні, соціальні та гуманітарні проекти СУА.

Для проведення конкурсу обрали розкішне приміщення ресторану Ексельсіор із його численними банкетними залами, де вже віддавна  українці полюбляють святкувати свої урочисті події. В інтер’єр ресторану чудово вписалася виставка-показ ювелірних виробів Класичного Дому Лобортас з України, виробами якого насолоджуються в усьому світі відомі та знамениті персони, а справжній витвір ювелірного мистецтва, каблучка Царівна Либідь занесена до Книги Рекордів Гіннеса. До слова, саме цією обручкою змогли не лише помилуватися, але приміряти найвибагливіші шанувальники краси та гості.

Для проведення імпрези було запрошено професійних майстрів церемонії – знану  актрису, співачку, теле- та радіоведучу з України Анну Заклетську та Богдана Табаку, відомого танцюриста, співака та дотепного майстра слова. Зробити хореографічі постановки запросили відомого в діаспорі майстра танцю Орландо Пагана, а знаменита українська співачка Альоша, яка представляла Україну на Євробаченні, додала гостям гарного настрою та створила надзвичайно теплу  атмосферу вечора.

Давні творчі стосунки Союзянок з відомим у світі українським дизайнером Оксаною Полонець вилилися в яскравий показ конкурсантками сучасного українського вишуканого одягу цього бренду. А весільна колекція від Оксани Полонець стала надзвичайно яскравим штрихом для фінального виходу конкурсанток.

Організаторів свята, конкурсанток та гостей урочисто привітала Ілона Лапа, консул Генерального консульства України у Нью-Йорку. Тож суддівська колегія в складі Маріанни Заяц (Голови СУА), Романа Гірняка (Дорадника УККА, колишнього мера м. Рендолф), Др. Левка (Голови ради директорів кредитівки NOVA-UA), Ігоря Лобортаса (Класичний Ювелірний Дім Лобортас), Анни Заячківської (Міс Україна-2013), Оксани Коник (фінансиста Дольче Бразерс Прінтінг) та Ольги Меєр (Маркетингового директора журналу IN-LOVE) мала дуже поважне та надзвичайно важке завдання – обрати найдостойнішу і найпрекраснішу українку Н’ю Джерсі.

14 найдостойніших дівчат Н’ю Джерсі вийшли до фіналу та продемонстрували надзвичайно високий, навіть професійний рівень знання української культури, історії, народного костюму, а водночас – уміння проявити себе в сучасному світі, ідентифікуючи себе українками. Та й творча майстерність конкурсанток перевершила всі очікування. Вигуками “браво!” публіка вітала як народні танці учасниць, декламування поезії, так і неперевершені сучасні бальні танці. Вміння фіналісток випікати українські короваї та смачні торти, демонструвати вироби ручної роботи та  вишукані авторські картини змусило суддівську колегію робити вельми непростий вибір. Тим часом публіка з нетерпінням  очікувала на рішення. Голова суддівської колегії  Роман Гірняк визнав: “Як же можна вибрати найкращу веселку, найкращий світанок, або найкращу квітку?”, чим викликав овацію публіки. Урешті, після затяжних перемовин, дискусій і суперечок судді таки дійшли згоди та оголосили підсумки.

Отже, Корону і звання “Міс Українка Н’ю Джерсі” виборола Юлія Вознюк, студентка з міста Олд Брідж, яка і отримала корону з рук Анни Заячківської, Місс України-2013. Зауважимо, срібну корону із позолотою та дорогоцінним камінням упродовж 2 місяців (!) виготовляла і подарувала красуні закарпатська ювелірна компанія Кочут. А сама Юля стане Послом Доброї Волі Союзу Українок Америки та візьме участь у багатьох гуманітарних та соціальних проектах  СУА.

Першою Віце-Міс  обрали Олесю Греб із Джерсі Сіті. Другою Віце-Міс стала Аня Рак з міста Сікокус, яка також виборола  звання Міс Глядацьких Симпатій. А “Міс СУА Н’ю Джерсі” стала студентка Ольга Войцицька. Кожна фіналістка також отримала персональну номінацію на Міс, безліч цінних подарунків та привітань від спонсорів, партнерів та Союзу Українок Америки.

137 Відділ СУА щиро дякує спонсорам та партнерам за допомогу та підтримку в проведенні конкурсу та всім тим, хто брав участь і допомагав у проведені такого чудового свята.

 
 

Блог автора

Автор: Volsebnik   |  Разное  |  10.02.2016 03:55  |  Комментарии (0)  |  Читать дальше
"Мисс Америка-2015" - Кира Казанцева
Американка российского происхождения впервые в истории получила королевскую корону в самом престижном в США конкурсе красоты. Впрочем, Казанцевой её называют только в русскоязычных источниках, в США её называют Kira Kazantsev / Кира Казанцев. У организаторов конкурса "Мисс Америка" несколько странные представления о времени, поэтому Кира Казанцева получила титул "Мисс Америка 2015". Кира родилась 20 июля 1990 в Нью-Йорке. На конкурс "Мисс Америка" она приехала обладательницей титула "Мисс Нью-Йорк 2014". Во вступительном ролике она сказала, что знает русский язык, а в качестве примера произнесла на русском фразу "Я такая благодарная за всё, что мои родители сделали для меня". Ну что, предлагаю взглянуть на эту красотку поближе. Под кат, господа.
Автор: Volsebnik   |  ART, Разное  |  26.05.2017 10:59  |  Комментарии (0)  |  Читать дальше
Старая фотография
Старая фотография
Ирландка Эльси Коннор, 1931 год, Нью–ЙоркНа многих интернет ресурсах эта фотография опубликована с подписью примерно следующего содержания: «Ирландка Эльси Коннор, чемпионка по по боксу Бродвея, 1931, Нью–Йорк». На самом дел на фото действительно американка ирландского происходения Эльси Коннор, но она не боксерша, а актриса Бродвея, которая просто надела боксерские перчатки для позирования на фото. И, да, возможно, что просвечивающая майка следствие жесточайшей магниевой вспышки, используемой в то время. А может быть, все дело в фривольности нравов на Бродвее, в принципе, во все времена. Источник
Автор: Volsebnik   |  Наши, ART, Разное  |  06.06.2017 11:21  |  Комментарии (0)  |  Читать дальше
Девушка Бонда. 1946 года рождения. Playboy
Девушка Бонда. 1946 года рождения. Playboy
Лана Вуд (англ. Lana Wood, наст. имя Светлана Николаевна Захаренко, род. 1 марта 1946) — американская актриса, писательница и продюсер, младшая сестра На
Автор: Volsebnik   |  Разное  |  21.09.2015 05:14  |  Комментарии (0)  |  Читать дальше
Асимметричный ответ Ким Кардашьян
Асимметричный ответ Ким Кардашьян
Юлия Лаврова - российская модель с пышными формами, одна из самых востребованных моделей в России, много и успешно работала за рубежом. Она с детства была полной и девочкой мечтала быть моделью. Над ней смеялись одноклассники, она изводила себя диетами, но против генетики не попрешь. Тогда Юлия полюбила себя такой, какая она есть. Теперь она востребована, делает успешную карьеру модели, гордится своей фигурой и не собирается изводить себя диетами. Она поняла, что ее тело и внешний вид - инструмент для заработка, поэтому надо держать планку и содержать себя в красоте. Юлин вес - 86 килограмм.


Топ блогеров
1
roman

  Всего постов: 128

  Просмотров: 43919


2
HelenGreen_USA

  Всего постов: 150

  Просмотров: 42690


3
Lola

  Всего постов: 142

  Просмотров: 42074


4
Volsebnik

  Всего постов: 169

  Просмотров: 35528


5
PavelGreen

  Всего постов: 153

  Просмотров: 33089


6
Taisia

  Всего постов: 84

  Просмотров: 27601


7
slim

  Всего постов: 40

  Просмотров: 24626


8
KarinaStar

  Всего постов: 24

  Просмотров: 23043


9
ded

  Всего постов: 120

  Просмотров: 17551


10
Andrey

  Всего постов: 43

  Просмотров: 16820


11
Divitych

  Всего постов: 74

  Просмотров: 16336


12
solooo

  Всего постов: 104

  Просмотров: 15873


13
Blood_pacient

  Всего постов: 69

  Просмотров: 14618


14
eva

  Всего постов: 117

  Просмотров: 14220


15
babene

  Всего постов: 97

  Просмотров: 14053


16
no_air

  Всего постов: 138

  Просмотров: 13590


17
geoleg1512

  Всего постов: 22

  Просмотров: 13447


18
piggy

  Всего постов: 128

  Просмотров: 12782


19
pozitiv

  Всего постов: 131

  Просмотров: 12347


20
NS

  Всего постов: 59

  Просмотров: 11875Подписка на новости
Рекомендуйте нас